صفحه اصلي > پروتزها / پروتزهای اندام تحتانی > (Lower limb prosthetics(OT World

(Lower limb prosthetics(OT World


26-02-1397, 15:44. نويسنده: ن.س

تقویت عضلات با فزیوتراپی هم بعد دیگری از این روند است.با توجه به این پیش زمیینه ما علاوه بر اینکه پروتز های مختلفی داریم که می توانیم به هرکدام از مددجویان معرفی کینم، میتوانیم اطلاعاتی فراتر از محصولاتمان را هم با شما در میان بگذاریم.

راه حل های مختلف پروتزی برای گروه های زیر :

 

 

اشخاص با درجه حرکت پایین میخواهند توانایی حرکت ایمن در محیط خانه و مکانهای نزدیک را داشته باشند.پروتز های خاص اندام تحتانی به ایجاد اعتماد به نفس آنها در کنترل پوتزشان و همچنین بدست آوردن دوباره ی امید کمک میکند.

 

 

استقلال در کار، در طول اوقات فراغت با خانواده و دوستان_ پروتزهای مدرن اندام تحتانی اجازه حرکات آزاد را  برای مستقل شدن در زندگیشان میدهد.

 

 

برای اینکه افراد فعالی که اهداف بلند پروازانه ای از سرگرمی های مختلف، تا حتی شغلهای پرخطر چالش برانگیز رو به واقعیت تبدیل  کنند نیاز به پروتزی دارند که بتواند آنها را در موقغیتهای غیر معمول و مشکل نیز پشتیبانی کند.

 

 

ورزشهای زمستانی، دویدن و پریدن، بسکتبال و تنیس : اتوبوک با همکاری ورزشکاران با تجربه پارا المپیکی در توسعه محصولات ورزشی اش برای بچه ها، مبتدی ها، ورزشکاران تفننی و همچنین حضور مسابقات حرفه ای قهرمانی برنامه دارد.

 


بازگشت