عضویت در سایت
Rehameda.com
پربازدیدها
12-02-1395, 12:27
24791
1
15-07-1393, 18:58
12153
3
30-05-1396, 10:37
9865
2
16-07-1393, 10:56
9580
0

مفصل Kenevo

10-03-1395, 16:58
بازدیدها: 1033
نظرات: 0

مفصل Kenevo اولین مفصل زانوی پیشرفته دنیا است که برای افراد با فعالیت کم طراحی شده است(MOBIS1&2). این امر باعث میشود مفصل Kenevo انتخاب کاملی برای فیتینگهای مفصل زانو باشد به ویژه برای تمامی افرادی که جراحی قطع عضو بالای زانو انجام داده اند. مشخصه ویژه Kenevoدارا بودن سطح بالایی از امنیت علاوه بر قابلیت تنظیم پذیری سطح فعالیت با توجه به بهبود فرد در مراحل توانبخشی است.سه حالت متفاوت فعالیت که ازطریق تکنسین تنظیم میشود برای این هدف موجود است.

عملکردهای اساسی بطور دایم در کلیه حالتهای فعالیت، کاربردی است.

افرادی که به طور دائم به دلیل پایین بودن سطح فعالیتشان به این سیستم اعتماد میکنند، در طولانی مدت از امنیت و تطبیق پذیری این مفصل سود میبرند.

حالتهای فعالیت مختلف، اساس تنظیمات را شکل می دهند .سطح فعالیت A ، مرحله ای است که مفصل قفل میشود و هیچ دوره حرکتی آغاز نشده و این حالت برای افرادی که کنترل کمی بر روی عضو باقی مانده دارند، مناسب است.

 

در مقایسه با دیگر مفاصل زانویی که قفل میشوند، عملکرد Kenevo از ایستادن فرد، حمایت می کند. درسطح فعالیت B،مفصل زانو در طول فاز ایستایی قفل میشود، اما میتواند آزادانه در طول فاز حرکت/سویینگ ،حرکت نماید. فاز حرکت بطور مستقل از Gait pattern آغاز میشود. فاز ایستایی در زمان وزن گیری در حالت C قفل نمیشود و فرد میتواند فعالیتهای روزانه خود را مانند راه رفتن بر روی سطوح ناهموار و غیره.... به راحتی انجام دهد.علاوه بر این فواید بسیار، مفصل Kenevo بطور کامل باپنجه های اتوبوک مانند 1C11 Terion K2 تطابق کامل دارد. این پنجه سبک است و از فرد در حین ایستادن و راه رفتن به خوبی حمایت میکند. Terion K2 شامل کربن و Glass Fibre Spring است. فنر موجود در این پنجه در بخش Forefootدارای دو بخش است که باعث میشود،فرد در سطوح ناهموار، امنیت بیشتری داشته باشد. همچنین Foam heel این پنجه،در زمانی که وزن بر روی آن قرار میگیرد بسیار ایمن است.

 

http://www.ottobockus.com/prosthetics/lower-limb-prosthetics/solution-overview/kenevo/


نظرات (0)

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
درخواست نمایندگی
تبلیغات

  نظرسنجی

    

   نظر خود را در مورد مطالب سایت بیان کنید:


    
    
  آمار سایت
  آمار مطالب یک ساعت پیش: 0
  امروز: 0
  کل مطالب: 762
  کل نظرات: 68
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 258
  بازدید دیروز: 276
  بازدید ماه:7323
  بازدید سال:221382
  بازدید کل:709416
  مشاهده جزئیات آمار
  Reha Amed Arya  |  Create Your Badge

  شرکت رهامد آریا (نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان)

  شرکت رهامد آریا (نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان)

  google
  yahoo
  alexa
  ebook
  Baidu.com
  Wikipedia
  Blogger.com
  Windows Live
  Amazon.com
  eBay
  Bing
  Ask
  استانداری گلستان
  C-Leg unilateral اتوبوک ارتز ارتز زانو ارتز پا ارتز پیشرفته ارتزهای یک طرفه ارتوپدی فنی بریس بریس پا دست الکترونیکی دست مصنوعی زانو زانوی مصنوعی سوکت پروتز مفصل مفصل زانو مفصل هوشمند ورزش معلولان ویلچیر ویلچیر مخصوص پا مصنوعی پای مصنوعی پروتز پروتز movo پروتز الکتریکی پروتز اندام تحتانی پروتز اندام فوقانی پروتز دست پروتز دست میکل آنجلو پروتز زانو پروتز مدولار پروتز هوشمند پروتز ورزشی پروتز پا پروتز پیشرفته پنجه مصنوعی پنجه کربنی کمربند طبی
  نمایش تمامی تگ ها
  ارتوپدی فنی ، دست مصنوعی ، پا مصنوعی ، قیمت پا مصنوعی ، قیمت دست مصنوعی