عضویت در سایت
Rehameda.com
پربازدیدها
12-02-1395, 12:27
24791
1
15-07-1393, 18:58
12153
3
30-05-1396, 10:37
9865
2
16-07-1393, 10:56
9580
0

ویلچیر و وسایل کمک توانبخشی

20-08-1393, 20:59
کاربر: user3
بازدیدها: 5947
نظرات: 0

ویلچیر و وسایل کمک توانبخشی
تحرک شکلهای مختلفی دارد و در مورد هرکس معنای متفاتی دارد : تحرک فیزیکی،استقلال اجتماعی،سبک زندگی انعطاف پذیر.این مفهوم همچنین برای افرادی که از ویلچیر و یا از لوازم کمکی دیگر استفاده میکنند نیز مصداق دارد .

 ویلچیرهای فعال Active Wheelchairs
سبک وزن بودن و طراحی زیبا جهت تحرک بیشتر از مشخصه های این ویلچیر است.این وسیله با طراحی مدرن ترکیب شده است . این گروه از ویلچیرها ، امکاناتی را برای شما مهیا میکند .هر نوع ویلچیر در جای خودش منحصر بفرد است .شما میتوانید با توجه به نیازهایتان از آن ها استفاده نمایید.
ویلچیرهای مدل Active اتوبوک جهت بیماران پاراپلژی ، تتراپلژی ، فلج نخاعی ، اسپینابیفیدا و فلج اطفال افراد قطع عضو ، دیستروفی عضلانی ، پارکینسون و... مناسب میباشد . ورژنهای متفاوت و قابل مانور از این دسته از ویلچیرهای اتوبوک رضایت شما را جلب خواهد نمود .

ویلچیر اکتیو مدل Voyager Evo

این نوع ویلچیر با طراحی سفارشی ، نهایت استقلال فردی را برای شما مهیا مینماید .بطور خاص ، ترکیب مواد به کار رفته در آن اجازه میدهد تا خواسته های بیمار در نظر گرفته شود .
این ویلچیر هم بصورت سفارشی و هم بصورت متعدد امکان سفارش دارد و کاربر تا حد زیادی در طرح بندی و ترکیب آن تصمیم گیرنده میباشد . گزینه های متنوع بسته به وزن و سایز و بودجه بیمار ، موجود میباشد . ترکیبی از مواد مختلف امکان پذیر است . چهارچوب ( فریم ) سخت ویلچیر برای استفاده فعال ، جهت حمل و نقل آسان و نهایت اعتماد امنیت ، طراحی شده است . مواد متنوع با کیفیت بالا ، مانند کربن تیتانیوم و یا منیزیوم بسته به هدف درمانی میتواند در ترکیب این ویلچیر استفاده شود .
ویلچیر اکتیو مدل Ventus

ترکیب کیفیت ممتاز (برجسته)،ارگونومیک و عملکردی این ویلچیر با طراحی جذاب آن ،از ویزگی این وسیله است.
چهارچوب ( فریم ) سخت این ویلچیر برای استفاده روزانه مناسب بوده و انعطاف پذیری چرخشی آن در تمام جهات ، برای طیفهای متنوعی از بیماران پاراپلژی و نورولويژیکی مناسب است . سازگار با نیازهای فردی بیمار میباشد . فیتینگ و اتصال اولیه آن آسان بوده و طراحی قوی و محکم آن تضمین کننده امنیت بالای آن میباشد . وزن فریم آن حدود 8 کیلو گرم میباشد که حمل و نقل آن را آسان نموده است . ویژگیهای اختصاصی این ویلچیر شامل سفتی زیاد ، وزن خالص سبک ، دوام و قابلیت اطمینان بالای آن ، این ویلچیر را برای استفاده روزانه متمایز نموده است .

ویلچیر اکتیو مدل Avantgarde CS 

این ویلچیر آلومینیومی ، با قابلیت سفارش طبق اندازه های هر بیمار ، با طراحی ارگونومیکی با ساختار ویژه مدولار و تجهیزات استاندارد مناسب جهت بیماران درشت هیکل و تا وزن 140 کیلوگرم ، تجهیزات استاندارد به روز رسانی شده ، شامل رینگ تو خالی و دسته فشاری ارگونومیک و چرخ های عقب 25 اینچی ، به شکل ورزشی طراحی شده است .

ویلچیر اکتیو مدل Avantgarde CLT

این ویلچیر آلومینیومی تا شو ، با قابلیت ساخت سفارشی در هر شکل اندازه گیری جهت کاربر ، با فریم ژئومتریک و طراحی ارگونومیک ، با قابلیت تحول وزن حداکٍر تا 100 کیلو ، با تجهیزات استاندارد به روز رسانی شده شامل رینگ فوق العاده سبک، دسته فشار ی ارگونومیک، چرخ های عقب 25 "و پانل های جانبی از جنس کربن ، با وزن ماگزیمم 10 کیلوگرم از ویلچیرهای سبک وزن میباشد .

ویلچیر اکتیو مدل Avantgarde CV

متغیر اول : سازگاری مطلوب جهت دستیابی به تکامل
این صندلی چرخدار آلومینیومی تاشو برای هرسایز کاربری قابل سفارش میباشد . طراحی هندسی جمع و جور آن همراه با لوازم جانبی و و گزینه های استاندارد ، و ساختار مدولار ، اجازه مقاوم سازی و و تغییر گزینه ها را در هر زمان مقدور میسازد . ابعاد آن برای افراد قوی و بسیار بزرگ، با وزن 140 کیلوگرم طراحی شده است . با تجهیزات استاندارد به روز رسانی شده شامل رینگ تو خالی ، دسته فشار ی ارگونومیک، چرخ های عقب 25 " با ارگونومی نمونه از برجستگی های این ویلچیر میباشد . قسمت قدامی فریم بهمراه زیرپائی معلق و با قابلیت جدا شدن به کاربر اجازه نزدیک شدن به مبلمان و اسباب اساسیه و همینطور وان حمام را میدهد و جابجائی راحتی را برای بیمار فراهم میکند . از مزایای دیگر: زیر پایی آن می تواند با قابلیت های محدود دست ، آزاد شود.

ویلچیر اکنیو مدل ScoutCrawler :

این نوع ویلچیر بر روی برف و شن به راحتی حرکت میکند و آزادی حرکت را برای فرد ایجاد میکند .

 ویلچیر اکنیو مدل Blizzard

این نوع ویلچیر نقش مهمی در زندگی فرد دارد .این ویلچیر دارای یک فریم سخت است و در برابر باد و طوفان استحکام زیادی دارد . بسته به نیازهای فردی،زاویه خمیدگی چرخ از صفر تا سه درجه جهت فعالیتهای روزانه و زاویه نه درجه جهت برای فعالیتهای ورزشی ، قابلیت تنظیم دارد . این نوع ویلچیر ، جهت افراد فعال بسیار مناسب میباشد و بیشترین مقدار ممکن از آزادی را در فعالیتهای روزانه برای فرد مهیا میکند .

 

ویلچیر اکنیو مدل Avantgarde XXL 2

این ویلچیر با قالب آلومینیومی تقویت شده ، جهت کاربران با وزن بالا و چاق تا وزن 180 کیلو گرم طراحی شده است . طراحی این ویلچیر بر اساس تحرک و استقامت میباشد .این ویلچیر ثبات بالایی را برای فرد فراهم میکند.

 

ویلچیر اکنیو مدل Motus CV
حرکت تطبیقی این ویلچیر میتواند بطور دقیق با نیازهای فرد مطابقت پیدا کند.این ویلچیر سطح جدیدی از لذت حرکت را برای فرد به همراه دارد.

در یک نگاه :
• صندلی چرخدار چند منظوره همه جانبه
• مناسب و قابل تجویز برای موارد متعدد
• مقاوم و ساختار بسیار پایدار
• ساختار هندسی و ارتفاع و گرانیگاه صندلی ، دارای قابلیت انطباق و تنظیم است .
• گزینه ها و لوازم جانبی متعدد

 

ویلچیر اکنیو مدل Motus CS
ین نوع ویلچیر جدید از سری ویلچیرهای گروه موتوس ، با ابعاد کوچکتر و فشرده تر ، با ثبات و با موبیلیتی بالا طراحی شده است و بیشترین فشردگی و حالت ثبات را دارد.این ویلچیر دومین مدل در سری ویلچیرهای انطباقی تاشونده هستند.

 ویلچیر اکتیو مدل Voyager

از ویژگیهای این ویلچیر ، به راحتی جا شدن ، قابلیت مانور داشتن و قابلیت اطمینان است .این نوع ویلچیر را میتوانید در سفر با خود ببرید .با داشتن خاصیت سخت چهارچوب این ویلچیر ، شما بدون کمک گرفتن از دیگران ، میتوانید بطور مستقلی ، حرکت کنید .

 


جهت اطلاعات بیشتر به سایت اتوبوک www.ottobock.com مراجعه فرمائید و یا با دفتر نمایندگی انحصاری اتوبوک به شماره 22250586 تماس حاصل فرمائید .

  جهت دریافت اطلاعات فنی در خصوص تنوع محصولات ویلچیرهای اکتیو - فعال الوبوک ، به کاتالوگ مراجعه فرمائید . 

Ottobock-Active-wheelchairs.zip [حجم: 5.62 مگابایت] ( تعداد دانلود: 39)


نظرات (0)

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
درخواست نمایندگی
تبلیغات

  نظرسنجی

    

   نظر خود را در مورد مطالب سایت بیان کنید:


    
    
  آمار سایت
  آمار مطالب یک ساعت پیش: 0
  امروز: 0
  کل مطالب: 762
  کل نظرات: 68
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 234
  بازدید دیروز: 276
  بازدید ماه:7299
  بازدید سال:221358
  بازدید کل:709392
  مشاهده جزئیات آمار
  Reha Amed Arya  |  Create Your Badge

  شرکت رهامد آریا (نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان)

  شرکت رهامد آریا (نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان)

  google
  yahoo
  alexa
  ebook
  Baidu.com
  Wikipedia
  Blogger.com
  Windows Live
  Amazon.com
  eBay
  Bing
  Ask
  استانداری گلستان
  C-Leg unilateral اتوبوک ارتز ارتز زانو ارتز پا ارتز پیشرفته ارتزهای یک طرفه ارتوپدی فنی بریس بریس پا دست الکترونیکی دست مصنوعی زانو زانوی مصنوعی سوکت پروتز مفصل مفصل زانو مفصل هوشمند ورزش معلولان ویلچیر ویلچیر مخصوص پا مصنوعی پای مصنوعی پروتز پروتز movo پروتز الکتریکی پروتز اندام تحتانی پروتز اندام فوقانی پروتز دست پروتز دست میکل آنجلو پروتز زانو پروتز مدولار پروتز هوشمند پروتز ورزشی پروتز پا پروتز پیشرفته پنجه مصنوعی پنجه کربنی کمربند طبی
  نمایش تمامی تگ ها
  ارتوپدی فنی ، دست مصنوعی ، پا مصنوعی ، قیمت پا مصنوعی ، قیمت دست مصنوعی