Rehameda.com
پربازدیدها
12-02-1395, 12:27
28821
1
15-07-1393, 18:58
13527
3
30-05-1396, 10:37
11155
2
16-07-1393, 10:56
10860
0

ارتز مچ پا Malleo TriStep

28-11-1393, 12:07
کاربر: الف.ح
بازدیدها: 5436
نظرات: 0

 

ارتزی برای سه فاز ترمیم و درمان 

افتادن یا چرخش مچ در طول ورزش باعث آسیب لیگامانی می شود . بعد از عمل جراحی فرد باید برای چند هفته بی حرکت باشد ،اما با استفاده از ارتز هایی از قبیل ارتز چندکاره  Malleo TriStep دیگر حتی نیازی به عمل جراحی نیست و ایجاد تحمل وزن و حرکت ، سریع تر از روش های قبلی بدست خواهند آمد .ساختار Malleo TriStep  اجازه می دهد که ارتز با سه فاز مختلف درمان، تطابق پیدا کند .

این ارتز ، پا را بعد از ایجاد یک آسیب حاد ثابت می کند و بعد از مدتی فرد می تواند حرکات بیشتری را با استفاده از این ارتز انجام دهد . پا در چند مرحله ی ساده با ارتز منطبق می شود .

ارتز  Malleo TriStep  با همکاری متخصصین ارتوپد ، متخصصین ورزشی ، طب فیزیکی و بیومکانیک شرکت اتوبوک آلمان ساخته شده است .

 

کنترل آسان

بعد از گذراندن سه فاز درمانی و مشورت با پزشک ، عناصر عملکرد فردی و ثبات را می توان برداشت ، همین امر باعث افزایش ثبات فردی در سایر مراحل درمان می شود .

 

آموزش

تمریناتMalleo Move به طور خاص برای ایجاد روند درمان لیگامانی برنامه ریزی شده است . تمرینات بر مبنای سه فاز درمانی هستند . شما می توانید به راحتی، زیر نظر متخصص تمرینات را در خانه انجام دهید.

 

فاز 1 :بی حرکتی

Malleo TriStep پای شما را در فاز التهابی حاد ،بی حرکت می کند (  4_0 روز - حداکثر تا 14 روز ) . کاهش درد و کاهش ورم پا از اهداف این ارتز هستند .شما باید در این فاز پا را بالا ببرید و با یخ ،پا را خنک نگه دارید شما باید در این فاز  Malleo TriStep را با استفاده از بند ثابت کننده و شل بپوشید . می توان در طول روز ارتز را در کفشی با کفی صاف که کاملا باز می شود ،پوشید .

 

  فاز 2: ثبات

در فاز شکل گیری بافت جدید ( روز 4 تا 28 ) فرد نباید شل را  طی روز بپوشد .هدف ،ایجاد ثبات در پا و شروع آرام ،برای حرکت دادن آن است . فرد باید در شب  شل را بپوشد تا از چرخش داخلی پا هنگامی که به پشت یا بغل خوابیده ،جلوگیری کند . این عمل مانع پارگی لیگامان در شب می شود .

 

فاز 3 :حمایت

فاز تشکیل بافت در روز 29 شروع می شود و پس از آن با توجه به نوع نیاز ، بیمار می تواند ارتز را بدون استرپ ( بند ) ثابت کننده و شل بپوشد . این ارتز برای بهبود ثبات ، حرکت و همچنین ایجاد هماهنگی و تعادل به کار می رود.

بعد از اتمام این دوره شما می توانید ارتز را برای جلوگیری از ایجاد آسیب احتمالی بپوشید .

 

برنامه های تمرینی Malleo Move برای سالم نگه داشتن لیگامان بعد از آسیب به کار می رود .این تمرینات بسیار آسان هستند و می توان به راحتی آن ها را در خانه انجام داد و هیچ تداخلی با سه فاز درمانی ندارند .با توجه به فاز درمانی شما می توانید روی تمرینات قدرتی نیز تمرکز کنید . هنگام انجام تمرینات حتما با پزشک خود مشورت کنید .پزشک شما باید فاز درمانی را تایید کند و تمرینات مناسب را پیشنهاد دهد و شما باید مطمئن شوید که تمرینات را به صورت صحیح انجام می دهید .

 

موارد استفاده

 •         آسیب حاد به مچ
 •         بی ثباتی حاد یا مزمن کپسول لیگامانی
 •         بیماری التهابی مفصل
 •         بیماری تخریبی مچ
 •         توانبخشی بعد از عمل مچ
 •         پارگی لیگامان داخلی

نظرات (0)

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
درخواست نمایندگی
تبلیغات

  نظرسنجی

    

   نظر خود را در مورد مطالب سایت بیان کنید:


    
    
  آمار سایت
  آمار مطالب یک ساعت پیش: 0
  امروز: 0
  کل مطالب: 762
  کل نظرات: 68
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 25
  بازدید دیروز: 74
  بازدید ماه:4663
  بازدید سال:15544
  بازدید کل:776708
  Reha Amed Arya  |  Create Your Badge

  شرکت رهامد آریا (نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان)

  شرکت رهامد آریا (نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان)

  google
  yahoo
  alexa
  ebook
  Baidu.com
  Wikipedia
  Blogger.com
  Windows Live
  Amazon.com
  eBay
  Bing
  Ask
  استانداری گلستان
  C-Leg unilateral اتوبوک ارتز ارتز زانو ارتز پا ارتز پیشرفته ارتزهای یک طرفه ارتوپدی فنی بریس بریس پا دست الکترونیکی دست مصنوعی زانو زانوی مصنوعی سوکت پروتز مفصل مفصل زانو مفصل هوشمند ورزش معلولان ویلچیر ویلچیر مخصوص پا مصنوعی پای مصنوعی پروتز پروتز movo پروتز الکتریکی پروتز اندام تحتانی پروتز اندام فوقانی پروتز دست پروتز دست میکل آنجلو پروتز زانو پروتز مدولار پروتز هوشمند پروتز ورزشی پروتز پا پروتز پیشرفته پنجه مصنوعی پنجه کربنی کمربند طبی
  نمایش تمامی تگ ها
  ارتوپدی فنی ، دست مصنوعی ، پا مصنوعی ، قیمت پا مصنوعی ، قیمت دست مصنوعی