Rehameda.com
پربازدیدها
12-02-1395, 12:27
28821
1
15-07-1393, 18:58
13527
3
30-05-1396, 10:37
11155
2
16-07-1393, 10:56
10860
0

ارتز ژلتون

21-11-1393, 10:19
کاربر: ن.س
بازدیدها: 4518
نظرات: 0

 

 

بعد از آسیب رباط زانو، که معمولا رباط قدامی تحت بیشترین آسیب قرار می گیرد، عمل جراحی غیر قابل اجتناب است. بعد از عمل جراحی یا فیزیوتراپی، ارتز(orthosis) یک قاب سخت ژلتون(xeleton)، زانو را در طول فرایند بهبود ثابت نگه می دارد. و همچنین اجازه تحمل کامل وزن را با انتقال کنترل شده به زانو می دهد. حرکت اولیه بهترین راه برای مطمئن شدن از جابجایی کامل وزن بر روی زانوهاست.
ژلتون((xeleton یک اسکلت سخت ارتز(orthosis)، با استحکام بالاست که به وسیله آن، پزشک ارتوپد شما می تواند نیازهای حرکتی شما را در طی چند مرحله ساده برطرف کند. ساختار کلی این وسیله از آلومینیوم ساخته شده است. در نتیجه شما هم برای فعالیت های روزانه و هم برای انجام حرکات ورزشی میتوانید از آنها استفاده کنید.
ایمنی بعد از عمل جراحی
بعد ازعمل جراحی ممکن است، پیوند انجام شده نتواند وزن را بطور کامل تحمل کند. اگرچه، تحقیقات اولیه نشان می دهد که این پیوند ها می توانند توسط ارتزهای زانو مثل ژلتون(xeleton) محافظت شوند. دکتر یا ارتوپد شما میتواند در چند مرحله، دامنه حرکات را محدود کند و سپس به تدریج این دامنه را افزایش دهد. همچنین پهنای زانوی ارتز متناسب با ورم زانوی بیمار قابل تنظیم شدن است
شرکت کردن در فعالیت های ورزشی
آیا شما فرد فعالی هستید و می خواهید به فعالیت های روزانه خود برگردید و تا حد امکان سریع کار کنید؟ آیا این فعالیت ها شامل ورزش کردن هم می شود؟ ژلتون(xeleton) برای این کار مناسب است. این اسکلت که از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بسیار بالا ساخته شده، توانایی تحمل بار زیاد را دارد و شما را ایمن نگه می دارد. این اسکلت به قدری مستحکم است که می تواند در ورزش هایی که فعالیت زیادی دارند مثل بیس بال استفاده شوند.
سریعتر سازگار شوید!
هرچه سریعتر دوباره شروع به حرکت کنید، سریعترمی توانید وزن را روی زانوهای خود تحمل کنید. ژلتون(xeleton) ایمنی مورد نیاز شما را تامین می کند و ترس ناشی از حرکات نادرست را کاهش می دهد. این باعث می شود که اعتماد شما به زانوهایتان بیشتر شود.
مناسب برای استفاده روزانه
ژلتون سبک است. به لطف طراحی زیبا، بسیار متناسب با بدن است و عملا در زیر لباس غیر قابل تشخیص است و سازگاری بسیار زیادی با بدن شما دارد. یک استاندارد برای بیشترین سازگاری با پاهای شما در دسترس است.
پوشیدن ارتزها
پوشیدن و درآوردن ارتزها بسیار ساده است: ارتز را بپوشید و در چند مرحله ساده آن را ببندید. به منظور راهنمایی،بر روی بندها و تسمه ها شماره گذاری شده است و با پیروی کردن از آن شما می توانید ارتز را به راحتی ببندید.


نظرات (0)

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
درخواست نمایندگی
تبلیغات

  نظرسنجی

    

   نظر خود را در مورد مطالب سایت بیان کنید:


    
    
  آمار سایت
  آمار مطالب یک ساعت پیش: 0
  امروز: 0
  کل مطالب: 762
  کل نظرات: 68
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 51
  بازدید دیروز: 74
  بازدید ماه:4689
  بازدید سال:15570
  بازدید کل:776734
  Reha Amed Arya  |  Create Your Badge

  شرکت رهامد آریا (نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان)

  شرکت رهامد آریا (نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان)

  google
  yahoo
  alexa
  ebook
  Baidu.com
  Wikipedia
  Blogger.com
  Windows Live
  Amazon.com
  eBay
  Bing
  Ask
  استانداری گلستان
  C-Leg unilateral اتوبوک ارتز ارتز زانو ارتز پا ارتز پیشرفته ارتزهای یک طرفه ارتوپدی فنی بریس بریس پا دست الکترونیکی دست مصنوعی زانو زانوی مصنوعی سوکت پروتز مفصل مفصل زانو مفصل هوشمند ورزش معلولان ویلچیر ویلچیر مخصوص پا مصنوعی پای مصنوعی پروتز پروتز movo پروتز الکتریکی پروتز اندام تحتانی پروتز اندام فوقانی پروتز دست پروتز دست میکل آنجلو پروتز زانو پروتز مدولار پروتز هوشمند پروتز ورزشی پروتز پا پروتز پیشرفته پنجه مصنوعی پنجه کربنی کمربند طبی
  نمایش تمامی تگ ها
  ارتوپدی فنی ، دست مصنوعی ، پا مصنوعی ، قیمت پا مصنوعی ، قیمت دست مصنوعی