Rehameda.com
پربازدیدها
12-02-1395, 12:27
29962
1
15-07-1393, 18:58
14770
3
30-05-1396, 10:37
12430
2
16-07-1393, 10:56
11927
0

دست مایوالکترونیک : قدرتمند و سریع

19-04-1396, 11:00
کاربر: ن.س
بازدیدها: 5510
نظرات: 0

 


دست یک جزء مهم از سیستم حرکتی بدن است. بیماران نیاز دارند که بعد از فیت کردن پروتز بتوانند به طور مستقل کارهای روزانه خود را انجام بدهند .
قدرت و سرعت گرفتن اشیا ( grip ) در این افراد اهمیت دارد .
Myohand VariPlus Speed نوع پیشرفته ی اتوبوک است که حاوی دو نوع وسیله ی انتهایی( terminal device) است : Sensor Hand Speed و سیستم قدرت و گرفتن ( grip ) الکتریکی اشیا DCM VariPlus . به علت سرعت و قدرت زیاد در گرفتن اشیا ( grip ) ، فرد می تواند اجسام را سریع بگیرد .
ویژگی خاص : با نوع 757T13 Myoselect ، میتوان شش برنامه مختلف را انتخاب کرد و با توجه به نیاز بیمار ،با بدن او وقف داد. سه سایز دست برای این سیستم موجود است .


چهار ترکیب آرنج برای پروتز مایوالکتریک :
هرچه سطح قطع عضو بالاتر باشد پروتز نیاز به فیت کردن دقیق تری دارد و برای این منظور چهار ترکیب خاص طراحی شده است .Ergo Arm ، Ergo Arm Plus ، Ergo Arm Hybrid و Ergo Arm Electronic Pluse که عملکرد بهتر ، وزن کم و ظاهر زیبایی دارد .

 

 

 مدلها به شرح زیر می باشند:.
Ergo Arm
سبک و در عین حال قوی ، مدل12k41 دارای قفل بدون ضامن (ratchetless) است که به خوبی پوشیده می شود ، ارزان قیمت بوده و ظاهر زیبایی دارد .
Ergo Arm Plus
مدل تصحیح شده 12k42از یک کابل کنترل و قفل بدون ضامن تشکیل شده که به خمیدگی کمک می کند و انرژی آزاد شده در هنگام کشش را ذخیره کرده و در هنگام خم کردن ، آن را آزاد میکند.

ErgoArm Hybrid
این سیستم نوع ایده آلی از پروتز هیبرید با دست میوالکتریک است که کابل های الکتریکی موجود در آن به کمک راهنمای کابل یکپارچه (integrated cable guide) به زیبایی درون پروتز مخفی شده اند .

مدل 12k50 میتواند با سیگنال های الکتریکی مختلفی به طور سریع و نا محسوس حتی زیر فشار مفصلی بالا قفل شود .

 

 

شناخت دنیا با دست های الکتریکی برای کودکان
کودکان با استفاده از دست و با کمک حواس خود میتوانند دنیا را بشناسند .
اتوبوک با استفاده از سیستم های میو الکتریک برای کودکان فاقد دست ، فرصت مناسبی را برای شناخت دنیا فراهم کرده است .علاوه بر ساخت دست هایی در سایزهای کوچک تر برای بزرگسالان، با استفاده از این سیستم دست هایی برای کودکان نیز طراحی شده است .در این طراحی استفاده از inner hand ضروری نیست .با استفاده از روکش زیبایی الاستیک وزن دست کاهش پیدا می کند .
این پروتزها ی پیشرفته مزایای مهمی دارند از جمله اینکه کودک میتواند بطور محکم اشیا را بگیرد و در نتیجه او کمتراز حرکات بازو استفاده می کند. طراحی انگشتان به شکلی است که فرد بتواند ابزار نوشتن را در دست بگیرد .
دست الکتریکی 2000 به طور منحصر به فرد برای افرادی با قطع عضو یا ناهنجاری مادر زادی مناسب است. برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره ی سایز ،دستکش زیبایی و انواع کنترل های موجود با متخصص ارتوپدی فنی ما در شرکت رهامد آریا مشورت نمایید.


نظرات (0)

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
درخواست نمایندگی
تبلیغات

  نظرسنجی

    

   نظر خود را در مورد مطالب سایت بیان کنید:


    
    
  آمار سایت
  آمار مطالب یک ساعت پیش: 0
  امروز: 0
  کل مطالب: 762
  کل نظرات: 68
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 14
  بازدید دیروز: 113
  بازدید ماه:14
  بازدید سال:40853
  بازدید کل:802017
  Reha Amed Arya  |  Create Your Badge

  شرکت رهامد آریا (نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان)

  شرکت رهامد آریا (نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان)

  google
  yahoo
  alexa
  ebook
  Baidu.com
  Wikipedia
  Blogger.com
  Windows Live
  Amazon.com
  eBay
  Bing
  Ask
  استانداری گلستان
  C-Leg unilateral اتوبوک ارتز ارتز زانو ارتز پا ارتز پیشرفته ارتزهای یک طرفه ارتوپدی فنی بریس بریس پا دست الکترونیکی دست مصنوعی زانو زانوی مصنوعی سوکت پروتز مفصل مفصل زانو مفصل هوشمند ورزش معلولان ویلچیر ویلچیر مخصوص پا مصنوعی پای مصنوعی پروتز پروتز movo پروتز الکتریکی پروتز اندام تحتانی پروتز اندام فوقانی پروتز دست پروتز دست میکل آنجلو پروتز زانو پروتز مدولار پروتز هوشمند پروتز ورزشی پروتز پا پروتز پیشرفته پنجه مصنوعی پنجه کربنی کمربند طبی
  نمایش تمامی تگ ها
  ارتوپدی فنی ، دست مصنوعی ، پا مصنوعی ، قیمت پا مصنوعی ، قیمت دست مصنوعی